Lato to czas,  na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Zastanawiasz się, jak zaplanować wolny czas swojego dziecka? Sprawdź listę wszystkich obozów Biura Turystyki Aktywnej Kompas. Kolonie dla dzieci to świetne rozwiązanie dla energicznych dzieci, które kochają przygody. Podczas wakacyjnych wyjazdów zaplanowanych przez naszą przyjazną kadrę nie ma chwili na nudę!

To idealny czas na szukanie kolonii dla najmłodszych — wakacyjna przygoda tuż, tuż! Już teraz zapraszamy do rezerwacji letnich turnusów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolonie letnie dla najmłodszych dzieci

Pierwsze obozy w życiu to prawdziwe wyzwanie zarówno dla najmłodszych, jak i ich opiekunów. Taki wyjazd to nie tylko wypoczynek i zabawa, ale też najlepszy sposób na naukę zaradności. Dzieci nabywają umiejętności radzenia sobie z problemami, na przykład tęsknotą za domem albo rodziną. Dla najmłodszych dzieci, które pojadą na obóz po raz pierwszy, przygotowaliśmy tematyczne kolonie: Mini kolonia z Psim Patrolem, Moja Pierwsza Kolonia nad morzem, Kolonia Małego Odkrywcy, W Lesie Sherwood czy Wioska Indiańska. Takie kolonie dedykowane są dzieciom od lat 5. Oferujemy także wyjazdy całą rodziną do Borów Tucholskich i innych malowniczych miejscowości w kraju.

Już od kilkunastu lat organizujemy bezpieczne kolonie dla najmłodszych uczestników. Chętnie zabierzemy Twoje dziecko w niezwykłą podróż, którą będzie wspominać jeszcze przez długi czas po powrocie. Gwarantujemy świetną zabawę nad morzem, w zaciszu mazurskich jezior lub w górach.

Program każdego wyjazdu dla dzieci przemyślany jest co do godziny. Zapewniamy przeżycia pełne przygód i dobrej zabawy. Na Twoje dziecko czeka także gotowanie, majsterkowanie oraz budowanie z klocków LEGO, gry komputerowe, modelarstwo, gry terenowe, szachy, wodne atrakcje czy ciekawe eksperymenty. Oferujemy także InterKamp, czyli artystyczną przygodę pełną malarstwa, aktorstwa, tańca oraz śpiewu. Wybierz najlepszą kolonię, która tematem pasuje do pasji i charakteru Twojej pociechy dziecka.

Obozy dla dzieci — zarezerwuj kolonię dla swojego dziecka

Zorganizowany kolonia to idealna okazja do rozwijania swoich zainteresowań, zabawy, nauki. To również szansa na poznanie nowych przyjaciół z różnych miejsc Polski. Takie wyjazdy to idealny pomysł dla tych, którzy uwielbiają wyzwania i nie chcą narzekać na nudę podczas dni wolnych. W czasie naszych turnusów na każdego uczestnika czeka mnóstwo zajęć — przyjęcia, teleturnieje, gry zespołowe, atrakcje powiązane z pasją uczestnika, wycieczki na rowery i inne aktywności. Będzie też czas na letni relaks — plażowanie i trochę wolnego czasu dla Twojego dziecka.

Młodzieżowe obozy odbywają się w Polsce oraz za granicą. W naszej ofercie znajdują się wyjazdy do malowniczych regionów turystycznych Europy.

Podczas obozów dla dzieci towarzyszy przyjazna kadra, która czuwa nad ich bezpieczeństwem i realizacją zaplanowanego programu.

Dlaczego warto wyruszyć w podróż z Kompasem?

  • wycieczki w ciekawe miejsca w Polsce,
  • sprawdzone hotele,
  • odpowiednio przemyślane i aktywne programy,
  • miła i domowa atmosfera,
  • najlepsza opieka lekarska do całodobowej dyspozycji,
  • dobry kontakt z opiekunem kolonii,
  • ubezpieczenie dla każdego dziecka.

Obóz nad morzem, w górach, a może na Mazurach? Sprawdź naszą ofertę

Szukasz wypoczynku, podczas którego Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje pasje i zainteresowania? Zobacz naszą ofertę obozów tematycznych — kulinarnych, językowych, sportowych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i przejrzenia wszystkich dostępnych ofert. W trakcie kolonii proponujemy takie aktywności, jak: quady, doskonalenie technik gry w piłkę nożną, park linowy, pływanie na deskach SUP, żeglarstwo i inne sporty wodne, gry planszowe czy też fabularne, gry sportowe, wspinaczka — jak widzisz każdy znajdzie coś dla siebie. Harmonogram każdego z obozów jest każdego roku odświeżany przez naszych animatorów — wykwalifikowaną kadrę oraz opiekunów.

Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży

W trakcie zimowych kolonii Twoja pociecha może spodziewać się zajęć terenowych, muzycznych czy sportów zimowych i wielu innych atrakcji, które różnią się w zależności od tematyki obozu.

Zimowe kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży podzieliliśmy na kilka wariantów:

1) Strefa przygody w sercu Gór Stołowych,

2) Twórcze obozy, które pozwalają rozwinąć artystyczne pasje,

3) Obozy snowboardowe w Polsce i za granicą,

4) Aktywne obozy poza stokami narciarskimi dla miłośników szkoły przetrwania, jazdy konnej, klocków Lego, gotowania i sztuki,

5) Zimowe obozy rodzinne.

Zachęcamy do sprawdzania listy dostępnych wyjazdów i rezerwacji terminów odpowiednio wcześniej.

Kompas — sprawdź listę najlepszych obozów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą letnich kolonii dla dzieci i młodzieży. Wybierz taką formę odpoczynku, która zachwyci Twoje dziecko. Koniecznie odwiedź też naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz zdjęcia z wyjazdów po wejściu w zakładkę „Fotorelacje”. Sprawdź ofertę na https://www.kompas.pl/

Jesteście gotowi na niezapomniane przygody? Rozpoczynamy odliczanie do lata!