Jako rodzic stoisz przed szeregiem decyzji, dotyczących pasji Twojego dziecka. Gdy pojawia się potrzeba kupienia akcesoriów, które mają pomóc w rozwoju hobby, chcesz dać mu to, co najlepsze, prawda? Jeśli Twoja księżniczka interesuje się grami komputerowymi, to zapewne zastanawiasz się teraz, jaki fotel gamingowy wybrać dla córki? Kupno tego mebla nie jest łatwą decyzją. Krzesło będzie mieć wpływ na komfort pociechy oraz jej doświadczenia podczas rozgrywki. Na szczęście możliwości jest bardzo wiele. Masz w czym wybierać, zarówno pod względem producentów, jak i modeli czy poszczególnych parametrów.

Fotel gamingowy dla córki — jaki wybrać? 

Dobrze by było, gdyby fotel gamingowy dla dziewczyny był śliczny, prawda? Nie ma co się oszukiwać — Panie są estetkami. Twoja córka z pewnością doceni piękny kolor i ciekawy design, jaki ma na przykład biało-różowy Kraken Feyton. Ten model to prawdziwa ozdoba kolekcji firmy Kraken Chairs. Jasna, biała powierzchnia tapicerki tworzy kontrast z intensywnym różem, nadając całości świeży i energetyczny wygląd. Zastosowane elementy w różowym kolorze, takie jak obszycia, fragmenty zagłówka czy logo, dodają mu charakteru i unikatowości. Całości dopełniają czarne podłokietniki i podstawa, które stanowią swoistą ramę kompozycji. Dzięki zastosowaniu czarnych elementów biało-różowe obicie wybrzmiewa jeszcze intensywniej! Wszystkie te cechy sprawiają, że fotel gamingowy dla dziewczyny Feyton prezentuje się bardzo stylowo. 

Dobrym wyborem dla Twojej córki będzie fotel gamingowy, który zapewni jej możliwie największą wygodę tak, jak choćby model Kraken Helios Kids. Wyróżnia się on szeregiem zalet, które zapewniają nie tylko komfort, ale także ergonomiczne wsparcie podczas długich sesji grania. Został wykonany z ekologicznej skóry z dodatkami ekoCarbon™. Ma kubełkowe siedzisko zapewniające prawidłowe ułożenie pleców. Stabilność i trwałość zapewniają mu: 

  • metalowa rama 
  • oraz wzmocniona pięcioramienna podstawa. 

Ten fotel gamingowy dla dziecka został też wyposażony w poduszkę lędźwiową oraz miękkie podłokietniki. Dzięki temu ciało zyskuje odpowiednie podparcie, co skutkuje komfortem podczas grania. Model ten, za sprawą systemu GASLIFT klasy 3 i mechanizmu Tilt™ typu Butterfly, można dostosować do wzrostu. To fotel gamingowy dla dziecka, który łączy w sobie wygodę, funkcjonalność oraz oczywiście nowoczesny design, który skradnie serce Twojej pociechy! Jest dostępny w kolorze czarno-różowym. Ciemna czerń kontrastuje tu z jasnym, pudrowym różem, tworząc ciekawe połączenie, które oprze się zmiennym trendom w designie! Ta kontrastowa paleta barw nadaje meblowi dynamiczny i nowoczesny wygląd, który z pewnością przypadnie do gustu młodszym i starszym użytkowniczkom! 

Czas kupić fotel gamingowy dla córki! 

Chyba już wiesz, jaki fotel gamingowy wybrać dla dziecka, aby zmienić pokój w prawdziwe królestwo gier, prawda? Pozostaje zrobić szybkie zakupy, odebrać przesyłkę, zapakować prezent i podarować go przyszłej właścicielce! 

I wreszcie najprzyjemniejsza część — obserwowanie, jak córka cieszy się ze swojej pasji, osiąga kolejne cele i rozwija!