Po odwołaniu Fest Festivalu pod znakiem zapytania stanęły inne imprezy, które planował jego organizator, czyli Follow The Step. Ku radości fanów udało się oficjalnie przejąć organizację jednego z większych projektów – koncerty Louisa Tomlinsona dzięki połączonym siłom Going i Winiary Bookings w kooperacji z agentem artysty.

Przejęcie organizacji, to z formalnego punktu widzenia, cesja umowy. Prawa i obowiązki związane z organizacją koncertów Louisa Tomlinsona wzięły na siebie inne podmioty – dotyczy to również obsługi już zakupionych biletów.

„Po odwołaniu Festa, przyjrzeliśmy się bardzo dokładnie wszystkim imprezom, które planował Follow The Step. Dzięki wzmożonym pracom i naszym nakładom finansowym udało się wespół z Winiary Bookings i managementem Louisa Tomlinsona oficjalnie przejąć organizację jego koncertów w Polsce. Bilety dotychczas sprzedane zachowują ważność, a my z nowymi organizatorami, z którymi pracujemy od lat, rozpoczęliśmy sprzedaż ostatniej puli wejściówek” – wyjaśnia Anna Maria Żurek – COO Going.

Koncerty angielskiego piosenkarza odbędą się 10 września w krakowskiej Tauron Arenie i dzień później, w Atlas Arenie w Łodzi. Spora część biletów na koncerty Louisa Tomlinsona sprzedała się już kilka miesięcy temu. Występy gwiazdora brytyjskiej One Direction chcą zobaczyć tysiące osób.

„Znamy i pracujemy z Going. wiele lat. Wspólnie zrealizowaliśmy z powodzeniem wiele imprez. Jesteśmy w mocno dynamicznym punkcie rozwoju agencji i mamy ambicje mocnego zaznaczenia naszych operacyjnych możliwości. Koncerty Louisa to świetna ku temu okazja, a współpraca z Going. niech będzie dowodem naszego wzajemnego zaufania, potwierdzającego długie i partnerskie relacje biznesowe pomiędzy naszymi firmami” – mówi Bartosz Stobiński z Winiary Bookings.

Porozumienie pomiędzy Going., Winiary Bookings i agentem artysty daje pewność, że obydwa koncerty w Polsce na pewno się odbędą. Pierwotnie organizatorem koncertów miała być firma Follow The Step sp. z o. o., odpowiedzialna za odwołanie Fest Festivalu. Dziś już jest pewne, że jej problemy nie zakłócą koncertów Louisa Tomlinsona.

„Włożyliśmy wiele wysiłku, by przejąć organizację obu muzycznych wieczorów. Wciąż monitorujemy i skupiamy się na wielu innych imprezach, które produkuje Follow The Step, aby nie doszło do powtórki z Chorzowa. Czekamy na ostatnie podpisy, by oficjalnie ogłosić kolejne przejęte wydarzenia. Szczegóły przedstawimy już wkrótce” – dodaje Żurek.

Louis Tomlinson to jeden z członków legendarnego One Direction. Ma na swoim koncie dwa solowe albumy – wydany w 2020 roku „Wells” i „Faith the Future” sprzed roku.

WAŻNE LINKI:

  • EVENTY Facebook

– Kraków: https://facebook.com/events/s/louis-tomlinson-10-wrzesnia-20/478523640882089/ 

– Łódź: https://facebook.com/events/s/louis-tomlinson-11-wrzesnia-20/2015370771985919/ 

  • EVENTY Going.

– zbiorczo: https://goingapp.pl/artysta/louis-tomlinson 

– Kraków: https://goingapp.pl/wydarzenie/louis-tomlinson-krakow-2/wrzesien-2023 

– Łódź: https://goingapp.pl/wydarzenie/louis-tomlinson-lodz-wb/wrzesien-2023 

Źródło informacji: Going.