Abonament w Play obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz nieograniczony dostęp do internetu. Za przedłużenie lub podpisanie umowy na nowy numer czy też za przejście z innej sieci do Play, na konto bankowe przelewane są pieniądze. Sprawdź, ile możesz otrzymać gotówki.

Jaki abonament w Play na nielimitowane rozmowy?

Abonamenty z telefonami są najchętniej wybierane usługi w sieci Play. Klient w rozmowie z konsultantem zawsze pyta o najnowsze smartfony. Model aparatu zależy od podpisanej umowy, ale w każdym abonamencie ma zapewnione rozmowy MMS-y i SMS-y bez limitu. W ramach comiesięcznej płatności pokrywa koszt połączeń + raty za sprzęt.

Nie musi starać się o kredyt w banku, co jest komfortowym rozwiązaniem. Kiedy kończy się umowa, podpisuje nową i może zamówić kolejnego smartfona. Teraz otrzyma nawet zwrot 299 zł cashbacku za przejście do Play. Jeśli interesuje Cię abonament w Play, to szczegółowe informacje znajdziesz na ich stronie. Otrzymaną kwotę przelejesz na swój rachunek bankowy.

Jakie są szczegóły oferty Play dla klientów indywidualnych?

Cashback do Play otrzymasz po wybraniu abonamentu za 50 zł miesięcznie. Przez pół roku nie ponosisz opłat za używanie telefonu. Oprócz nielimitowanych rozmów, wysyłania wiadomości, masz dostęp do internetu o prędkości – 120 GB i korzystasz ze wszystkich aplikacji. W cenie abonamentu jest telewizja internetowa.

Cashback łączy się z innymi zniżkami i promocjami w sieci Play, więc dzięki Letyshops otrzymasz wiele profitów. Szybszy internet – 240 GB, kosztuje 70 zł, natomiast przy 500 GB – 80 zł. Mimo że abonamenty są zróżnicowane, to zawsze dostępna jest telewizja internetowa PLAY NOW, zawierająca ponad 40 kanałów oraz dostęp do seriali, oraz filmów. Możesz korzystać, z największych platform, jak np.: Amazon Prime Video czy HBO Max.

Jakie są oferty Play dla klientów biznesowych?

Klienci biznesowi mają duże wymagania, dlatego operator Play przygotował specjalne oferty. Właściciele firm zwracają często uwagę, by smartfon był najnowszej generacji, nie tylko ze względu na wizerunek, ale na jakość. Dziś urządzenie zastępuje komputer, więc musi działać sprawnie. Aby otrzymać sprzęt spełniający oczekiwania klienta, należy sporządzić odpowiednią umowę, bo nie w każdym abonamencie jest dostępny dany model.

Osoby prowadzące firmy interesuje usługa połączeń w roamingu UE. Play rozlicza rozmowy i SMS-y oraz MMS-y do Polski i lokalne na terenie Unii, tak, jak w kraju do pozostałych sieci. Natomiast w roamingu poza UE, zależą od tego, do której strefy należy dany kraj. Podobnie jest z telefonem na kartę w Play.

Artykuł Gościnny