Z całą pewnością letnie plażowanie i różnego rodzaju kąpiele to czas relaksu. By jednak w takich sytuacjach czuć się pewnie, warto zainteresować się ekskluzywną bielizną tego typu. La Promesse czerpie z najlepszych wzorców, jeśli chodzi o stroje kąpielowe, dodając im nutki pikanterii.

La Promesse  to marka, która słynie z niepowtarzalnej i pełnej seksapilu kobiecej bielizny. Te cechy  swoich produktów przekłada także na stroje kąpielowe. Bikini czy stroje jednoczęściowe tej marki noszone na plaży to nie tylko kostiumy przyciągające uwagę, ale też takie, w których można się poczuć komfortowo. La Promesse przykłada dużą wagę nie tylko do estetyki kostiumów, ale także do ich perfekcyjnego wykonania i materiałów, z których stroje kąpielowe zostały uszyte.

Stroje kąpielowe – rodzaje

Stroje kąpielowe, czyli odzież służąca do rekreacyjnego pływania i plażowania, to wiekowa tradycja. Choć pierwsze powstały w połowie XIX wieku i więcej zasłaniały niż odsłaniały, to do czasów współczesnych przeszły dużą ewolucję. Dziś takie plażowe ubrania dzielą się na jednoczęściowe i dwuczęściowe. A te z kolei dzielą się na wiele różnych podtypów uwzgledniających kroje, które mają stroje kąpielowe. W przypadku strojów dwuczęściowych może wystąpić różnorodność co do góry (stanika), jak i dołu kostiumu kąpielowego. Warto jednak wiedzieć, że klasyczne bikini to nieusztywniany stanik, który zamiast ramiączek ma sznureczki wiązane na plecach i na szyi. Marka La Promesse w tym przypadku, jak i w przypadku kostiumów jednoczęściowych, poddała te wzory lekkim wariacjom, czyniąc je jeszcze bardziej seksownym.  

La Promesse – indywidualny styl i seksapil

La Promesse w swoich projektach dba o to, by stroje kąpielowe nawiązywały do seksownej klasyki – zarówno jeśli chodzi o bikini, jak i stroje jednoczęściowe. Bikini La Promesse to wykorzystanie sznureczków jako wiązań, co daje kostiumom lekkości, którą tego typu stroje się charakteryzują. La Promesse nie poprzestaje jednak tylko na klasyce – góra tego typu strojów kąpielowych to nie tylko tradycyjne materiałowe trójkąciki. To także np. modne minibandy czy topy sznurowane gorsetowo na przodzie. Bikini ze znakiem La Promesse to klasyczne majtki wiązane po bokach na sznureczkach, a także stringi. Często obydwie części wizualnie łączą się ze sobą, dzięki sznurkom seksownie i fantazyjnie oplatającym ciało. Również jednoczęściowe stroje kąpielowe ze znakiem La Promesse to stroje seksowne. Nie są one zabudowane jak typowe kostiumy pływackie. Dyskretne wiązania na plecach, odsłonięty częściowo brzuch czy siateczkowe wstawki podkreślają zmysłowość kobiecego ciała. La Promesse stroje kąpielowe to estetyka i seksapil, a także wytrzymałość, oddychające i szybkoschnące materiały odporne na chlor. 

Strój kąpielowy w niecodziennym wydaniu

Stroje kąpielowe La Promesse to również propozycje dla kobiet, które klasyce i minimalizmowi chcą dodać trochę pikanterii. Jest to możliwe dzięki dodatkom typu harness. To inaczej mówiąc delikatne, regulowane uprzęże z pasków, które nadadzą zarówno kostiumom dwuczęściowym, jak i jednoczęściowym oryginalnego wyglądu i dozy pikanterii. Wytrzymałe paski harness dają letniemu, plażowemu outfitowi  modny minimalisty, pełen geometryzmu look. Warto też dodać, że harnessy można też wykorzystać jako dodatek do bielizny, jak i wieczorowego stroju. 

Stroje kąpielowe La Promesse to wyraz dbałości o to, by kobieta mogła wyglądać seksownie i modnie nawet w chwilach totalnego relaksu. Poza tym markę tę na rynku wyróżnia uwielbienie zawsze modnego minimalizmu w kolorach czerni i bieli.

Artykuł Gościnny