– Już dziś, 23 sierpnia, odbędą się sesje turnieju „Divine Dragon’s Blessing”. – Lepszy kontakt z użytkownikami dzięki oficjalnym wydarzeniom dla społeczności MIR4. – Uruchomienie nowych serwerów zapewniających przyjemne środowisko rozgrywki przeznaczonych wyłącznie dla postaci wyposażonych w przedmioty kolekcjonerskie (NFT).

Wemade zorganizuje szereg wydarzeń z okazji 1. rocznicy swojej flagowej globalnej usługi MIR4 MMORPG.

Od dziś, 23 sierpnia, przez najbliższy miesiąc odbywać się będzie turniej „Divine Dragon’s Blessing”, a wszyscy użytkownicy, którym nie udało się zdobyć takich przedmiotów, jak smocze zasoby, kamienie mocy czy księgi umiejętności, będą mogli spróbować jeszcze raz.

Uczestnicy rozgrywek mogą dostać nie więcej niż dwie karty. Mogą oni kolejny raz spróbować zdobyć przedmioty, których nie udało się im pozyskać, a spośród nich pakiety o najwyższej wartości.

Łowy potrwają dwa tygodnie. Użytkownicy mogą polować na potwory i zdobywać w zamian za ich pokonanie „kamienie Cintamani”, które za pomocą znajdujących się w każdym regionie NPC można wymienić na „złotą szkatułę Mira”.

Jeśli gracze zdobędą „złotą szkatułę Mira”, otrzymają zasoby i akcesoria Wielkiego Smoka, różnego rodzaju karty przyzywania (Summon Tickets) oraz skrzynie wyzwań zawierające legendarne skarby ducha i magiczne kamienie.

Od 6 września (wtorek) gracze uczestniczący w dwutygodniowym turnieju będą codziennie otrzymywać „pakiet szybkiego awansu”, który będą mogli przeznaczyć na zwiększenie prędkości.

Oficjalna społeczność MIR4 będzie mogła wziąć udział w szeregu wydarzeń. Wydarzenie zatytułowane „mistrz personalizacji” pozwoli graczom na stworzenie obrazu, który będą mogli wprowadzić za pomocą funkcji personalizacji wbudowanej w grę. Zostanie zorganizowany konkurs na 4 najlepsze obrazy, ale nagrody trafią do wszystkich głosujących graczy.

W ramach wydarzenia niespodzianki będzie można otrzymać hojne nagrody, zależne od łącznego wskaźnika udziału w rozgrywkach. Gracze muszą jedynie wykonać zrzut z ekranu z 1. rocznicy, wyświetlanej losowo przez kolejne 3 dni.

Usługę MIR4 obsługuje obecnie sześć nowych serwerów dostępnych wyłącznie dla postaci NFT. Nowe serwery oferują graczom bardziej przyjazne środowisko rozgrywek oraz podwyższają wartość postaci NFT.

Źródło: Wemade