Kursy językowe to inwestycja w samego siebie. Warto więc zainwestować swój czas, tak aby najefektywniej i najprzyjemniej go wykorzystać. Dlatego też warto wybrać szkołę językową, która stawia na profesjonalne podejście do prowadzonych przez siebie zajęć językowych, oraz na wykreowanie odpowiedniej, sprzyjającej nauce, atmosfery podczas zajęć. Tak, aby zapewnić swoim kursantom gwarancje możliwość przełamania bariery językowej w najbardziej naturalnych ku temu warunkach.

Kurs języka angielskiego Wrocław

Wrocław to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Bliskość tego miasta do zachodniej granicy sprawia, że jest to miasto niezwykle multikulturowe, przez co wiele międzynarodowych firm wybiera to miasto na swoją siedzibę.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej mieszkańców Wrocławia poszukuje kursów języka angielskiego. Kurs języka angielskiego to klucz do rozwoju naszej kariery zawodowej, dlatego warto wybrać sprawdzoną szkołę językową, która profesjonalnie podchodzi do prowadzonych przez siebie zajęć.

kursy-językowe-we-Wrocławiu

Język angielski to podstawa w wielu miejscach pracy, musisz go znać!

We Wrocławiu nie ma miejsca na nudę…

…tak samo w naszej szkole, gdzie podczas zajęć nie korzystamy z nudnych, często nieaktualnych i sztampowych podręczników. Wykorzystujemy za to autorskie materiały przygotowane przez właścicielkę szkoły Gerelis według jej autorskich metod. 

Zajęcia prowadzone są metodą bezpośrednio, dzięki czemu nasi profesjonalni lektorzy i native speakerzy zanurzają naszych uczniów w języku, umożliwiając naszym uczniom przyswajanie języka w sposób naturalny. 

Dodatkowo podczas zajęć pojawia się wiele gier oraz zabaw językowych, organizowane są również warsztaty teatralne oraz kulinarne pozwalające na wykorzystanie i utrwalenie zdobytej podczas zajęć wiedzy w sposób jak najbardziej naturalny i wywołujący mnóstwo pozytywnych emocji. 

Wszystko to ma na celu przezwyciężenie bariery językowej, która jest najczęstszym problemem językowym, zgłaszanym przez osoby poszukujące kursów języka angielskiego.

Poczuj się swobodnie podczas kursu języka angielskiego we Wrocławiu

Kluczem do bezstresowej, a co najważniejsze skutecznej nauki języka angielskiego, jest luźna i przyjemna atmosfera podczas zajęć. 

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, którzy mają ogromne doświadczenie i znają się na swojej pracy jak mało kto. Dodatkowo tworzone przez nas grupy zbudowane są z maksymalnie 6 osób – dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym kursantom dobrą cenę za kurs, jak i umożliwić lektorom poświęcenie wystarczającej ilości uwagi każdemu z uczestników zajęć. 

Co więcej, szkoła jest równocześnie domem tymczasowym dla zwierząt ze schroniska, dlatego nauka odbywa się w towarzystwie szkolnych zwierząt. Dzięki temu zarówno dzieci, jak i dorośli są mniej zestresowani samym procesem nauki, ucząc się w towarzystwie przyjaznych zwierząt. 

W szkole językowej Gerelis stawiamy na to, aby uczniowie czuli się jak najbardziej swobodnie, dzięki czemu przełamanie bariery językowej staje się o wiele prostsze, dzięki czemu uczniowie szkoły robią bardzo szybkie postępy, a zdobyta wiedza pozostaje z nimi na dłużej.

Artykuł Gościnny