Auto złom kojarzy się nam z ostatecznym rozwiązaniem, wybieranym wtedy, gdy pojazd nie nadaje się do naprawy ze względu na złożoność, zakres uszkodzeń lub ze względu na jego przebieg i związany z nim poziom eksploatacji. Auto złom w Katowicach oferuje usługę bezpłatnej diagnostyki stanu pojazdu, dzięki czemu możesz dowiedzieć się, czy opłaca się wystawić ofertę sprzedaży, naprawiać samochód w warsztacie, czy zezłomować. Złomowanie pojazdów na Śląsku realizujemy w pełni legalnie i szybko.  

Kiedy oddać samochód na auto złom?

Jeżeli Twój pojazd nie przeszedł badania technicznego, dopuszczającego go do ruchu ulicznego, ma swoje lata, wysoki przebieg, a koszt szacowany naprawy przewyższa jego wartość, warto rozważyć skierowanie go na auto złom. Złomowanie pojazdów nie jest jedyną opcją, jednak w wielu sytuacjach, jedyną rozsądną i korzystną finansowo dla właściciela. W sytuacji, gdy brałe/aś udział w kolizji lub wypadku drogowym na terenie Katowic lub innych miejscowości Śląska, a Twój pojazd doznał szkody całkowitej lub tak znacznej, że naprawa może okazać się nieopłacalna, auto złom może być jedynym rozwiązaniem. Pomoc drogowa, której udzielamy w zakresie transportu samochodu na auto złom działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. 

Złomowanie pojazdów, czy wystawienie na sprzedaż?

Twój używany lub powypadkowy samochód nie może dłużej Ci służyć? Masz dwie opcje: złomowanie pojazdów lub sprzedaż za pomocą ogłoszenia, zamieszczonego w jednym z serwisów motoryzacyjnych. Wybierz tę rozsądniejszą. Jeśli wartość pojazdu jest niska, prawdopodobnie wystawienie ogłoszenia, spotkania z potencjalnymi nabywcami oraz czas, poświęcony na uzyskanie dobrego efektu wizualnego może okazać się stracony. Złomowanie pojazdów sprawdza się w sytuacji, gdy pojazdu nie opłaca się naprawiać oraz sprzedawać. 

Pomoc drogowa, gdy Twój samochód się zepsuje w trasie

Jesteś w trasie na Śląsku? Zepsuł Ci się samochód? Pomoc drogowa 24/7 to coś dla Ciebie. Na terenie Katowic i pozostałych, śląskich miejscowości działa całodobowa pomoc drogowa. Działamy szybko i sprawnie. Prowadzimy warsztat, gdzie możemy ocenić usterkę oraz zająć się naprawą. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pomagamy dopasować do Twojej sytuacji oraz potrzeb. Wysoka jakość usług wiąże się z zaangażowaniem oraz dbałością o zadowolenie klienta. Wykwalifikowany, doświadczony zespół pracowników podejmie się każdego zadania, w tym oceny stanu pojazdu i porady, dotyczącej dalszych działań, które mają sens. 

Czy opłaca się wzywać pomoc drogową?

Tak, pomoc drogowa musi zostać wezwana, gdyż w sytuacji awarii pojazdu lub wypadku, w wyniku którego samochód nie może kontynuować dalszej podróży wymagane jest zabranie go z miejsca zdarzenia. Pomoc drogowa na terenie Katowic i okolicy to coś dla Ciebie, działamy 24/7 i przyjeżdżamy tak szybko, jak to możliwe. Pomoc drogowa Śląsk to najlepsze rozwiązanie wtedy, gdy samochód będzie wymagał naprawy lub złomowania. Pomożemy w każdej opcji. Jesteśmy doświadczeni w wielu zdarzeniach, oferujemy kompleksowość i pełen profesjonalizm. 

Co oferuje skupaut-katowice.pl

Skup aut w Katowicach i na terenie całego Śląska oferuje bezpłatną wycenę na miejscu postoju samochodu. Skup aut dotyczy samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony z bezpłatnym odbiorem pojazdu. Rzetelnie przeprowadzona wycena pozwala ocenić, czy samochód warto sprzedać do skupu, samodzielnie czy skorzystać ze złomowania. W ofercie ponadto pomoc drogowa, działająca całodobowo nawet w okresie świątecznym oraz w weekendy. Wysoka jakość obsługi, skuteczność i szybkość działania oraz kompleksowość oferty sprawia, że skup aut Katowice sprawdza się w każdej sytuacji kryzysowej. Jeśli w trasie samochód się zepsuł, oferujemy pomoc drogową i autoholowanie samochodów osobowych, ciężarowych i TIR. Jesteśmy do dyspozycji w zakresie naprawy pojazdu, który holowaliśmy. Polecamy się jako zespół rzetelnych fachowców, których doświadczenie pozwala na pomoc w każdej sytuacji. Szybko, życzliwie i z dbałością o Twój interes.