Nie da się ukryć, że w dzisiejszym czasie to zarówno my szukamy pracy, ale także i praca szuka człowieka. Bardzo często młodzi ludzie upatrują swojej szansy na karierę w zawodzie statysty i co najważniejsze, mają w tym zakresie ogromną rację! Z danych statystycznych wynika, że to właśnie ta branża obecnie cierpi na ogromny niedosyt. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że w obecnej rzeczywistości statyści są mocno poszukiwani, więc młodzi ludzie mają wiele racji co do tego, że chcą właśnie w tym zawodzie spróbować swoich sił. Niemniej jednak z drugiej strony, firmy mają wciąż problem ze znalezieniem odpowiednich osób. Wynika to przede wszystkim z tego, że brakuje swoistego łącznika pomiędzy chętnymi do pracy statystami, a osobami, które ich poszukują. Wówczas z pomocą przychodzi właśnie agencja statystów! Co warto o niej wiedzieć?

Agencja statystów, dla osób poszukujących zatrudnienia

Agencja statystów to idealne miejsce dla tych wszystkich, młodych i pełnych zapału osób, które chcą spróbować swoich sił jako statysta. Dlaczego? Otóż agencja ta można powiedzieć, że otwiera przysłowiowe drzwi do świata kariery i niezwykle pociągającego show-biznesu. Jeśli więc i wy poszukujecie zatrudnienia jako statysta, agencja ta może stać się waszym domem. Po pierwsze zlecenia pracy przez agencję są zawsze odpowiednio weryfikowane, a co za tym idzie w pełni bezpieczne. Statyści nie muszą bowiem obawiać się o to, że ich umowa nie jest legalna, bądź, że po zakończeniu swojej pracy, nie otrzymają oni należnego wynagrodzenia. Tego typu agencje oczywiście są dla firm, ale także i dla samych statystów, którym się opiekują. To agencja będzie odpowiedzialna za pozyskanie nowych zgłoszeń, a następnie za to, by rozdzielić je pomiędzy statystów. To także agencja będzie odpowiedzialna za to, by dopilnować dotrzymania warunków umowy i zapewnić statystom pracę na odpowiednich warunkach. Szukanie zleceń na własną rękę oczywiście jest jak najbardziej możliwe, jednak statyści w takim wypadku muszą wykazać się czujnością i sprytem, co na początku drogi kariery nie zawsze jest takie oczywiste.

Poszukujesz statysty? Agencja jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem!

Zdarza się i tak, że to same firmy potrzebują statystów, jednak mają ogromne problemy w ich znalezieniu. Oczywistym jest fakt, że poszukują oni kogoś doświadczonego, a także takiego, który „zna się na robocie”. W przypadku wielu projektów nie ma bowiem miejsca na kompromisy pod względem jakości. Wobec tego agencja statystów ponownie będzie idealnym rozwiązaniem. Połączy ona bowiem przedsiębiorstwo ze statystą na którym tak naprawdę mu zależy i który będzie idealnie spełniał potrzeby i oczekiwania. Taka dopasowana współpraca, z całą pewnością będzie owocna dla obu stron i przyniesie im wiele korzyści.

Dlaczego warto podjąć współpracę z agencją statystów?

Zarówno statyści jak i przedsiębiorcy, którzy ich poszukują, na współpracy z agencją mogą naprawdę wiele zyskać. Przede wszystkim oszczędzą oni swój czas, a pod drugie, obie strony za każdym razem będą mogły otrzymywać jedynie najbardziej dopasowane i konkretne oferty. Dodatkowo taka współpraca zapewni również to, że agencja będzie dbała o wszelakie kwestie formalne, a co za tym idzie, wszystko będzie odbywało się zgodnie z prawem i na jasnych, sprecyzowanych zasadach. Wobec tego podjęcie współpracy z agencją statystów jest korzystne dla obu stron i z pewnością będzie to o wiele przyjemniejsza i bardziej intratna współpraca, niż poszukiwania statystów i pracodawców na własną rękę.